środa, 6 listopada 2013

Pastelowa wyprawka: nowości na mamissima.pl

Dziś na Facebookowym profilu Mamissima.pl pojawiło się cudne zdjęcie pastelowej wyprawki. Gdybym miała środki finansowe pewnie kupiłabym wszystko. Niestety zamówię w stosownym czasie tylko niektóre gadżety, np. zawieszkę do smoczka z cudnym króliczkiem:


Wbrew pozorom - nie jest aż tak drogo. Lista wyprawkowa od mamissima to fantastyczna lista prezentów dla rodziny, z okazji chrztu czy odwiedzin ciotek/babć zapatrzonych w małą ślicznotkę, która niebawem się urodzi. To także świetna inicjatywa, pozwalająca zgromadzić w jednym miejscu wszystko, czego przyszła mama będzie potrzebować. Niektóre gadżety są tak uroczo zaprojektowane, że kuszą nie aż tak wysoką ceną. Zabawki, przytulanki, zawieszki do smoczka - raj pastelowych króliczków i misiów urzeknie niejedną mamę. Wszystko to: na stronie.

Pastele to świetny pomysł na kolorystykę dziecięcych akcesoriów. Otaczanie maleństwa zbyt dużą feerią barw ani nie kojarzy się ze spokojem potrzebnym niemowlakowi, ani z dobrym gustem. W podręcznikach wyczytałam, że dziecko musi najpierw oswoić się z nowym światem. W brzuchu mamy ma ograniczoną ilość kolorów, szpital, w którym przyjdzie na świat też nie jest karuzelą kolorystyczną. Nie ma więc sensu w tych pierwszych dniach serwować maleństwu oczopląsu. Uważam, że pastelowa wyprawka to świetny pomysł. Sama będę taką miała. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Im więcej komentarzy tym ciekawiej. Piszcie!